Дуже прошу вашої допомоги по розвязанню задачі, Зарання дякую. / - ця рисочка означає дріб.Петро, Павло і Дмитро саджали кущі троянд. Петро посадив 2/5 усіх кущів, Павло 3/8 остачі, а Дмитро решту 15 кущів. Скільки всього кущів...

Дуже прошу вашої допомоги по розвязанню задачі, Зарання дякую.  / - ця рисочка означає дріб. Петро, Павло і Дмитро саджали кущі троянд. Петро посадив 2/5 усіх кущів, Павло 3/8 остачі, а Дмитро решту 15 кущів. Скільки всього кущів троянд вони посадили?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х - всего  2/5 *х  +  3/8 *(х - 2/5 х) +15 = х 2/5 х   + 9/40 х +15 = х 40х - 16х - 9х = 15*40  х = 40 Ответ: всего 40 кустов