ДУЖЕ СРОЧНО! З-поміж поданих прийменників виберіть і запишіть у два стовпчики: а) синонімічні, б) антонімічні Біля, між, над, для, уві, коло, під, від, задля, через, з метою, перед, проміж, із, близько, до, у, край, за, в, з, ...

ДУЖЕ СРОЧНО! З-поміж поданих прийменників виберіть і запишіть у два стовпчики: а) синонімічні, б) антонімічні Біля, між, над, для, уві, коло, під, від, задля, через, з метою, перед, проміж, із, близько, до, у, край, за, в, з, поміж, крізь, зі, серед, повз.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Синонімічні коло між з метою проміж близько у за з поміж зі повз Всі інші антонімічні)))