ДУЖЕ СРОЧНО Золотисте (коричниве) забарвлення оперення у певних порід курей успадковується як зчеплена з Z-хромосомою домінантна ознака. Сріблясте (біле) забарвлення оперення - рецесивна ознака. На птахофермі провели схрещуванн...

ДУЖЕ СРОЧНО Золотисте (коричниве) забарвлення оперення у певних порід курей успадковується як зчеплена з Z-хромосомою домінантна ознака. Сріблясте (біле) забарвлення оперення - рецесивна ознака. На птахофермі провели схрещування золоститих курок з сріблястими півнями. Визначити фенотип потомства від цього схрещування.