Дуже стислий переказ твору "Пурпурові вітрила". Будь-ласочка допоможіть дуже сильно треба)))

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Жив собі моряк Лонгрен, у нього була дочка Ассоль. Їх не любили на їх родині. Одного разу незнайомець сказав Ассоль, що до неї припливе принц на кораблі з пурпуровими вітрилами. І в той же час жив не бідний Грей, він пішов з дому , бо хотів плавати на човнах по морю. У кінці те, що сказав незнайомець відбулося, Грей приплив до Ассоль на човні з пурпуровими вітрилами.