ДУЖЕ ТРЕБА HELP ME!!!!!! меньше br / больше меньше br / больше як і чому через деякий час зміниться рівновага терезів, якщо на лівій шальці склянка з олією, а на правій склянка з спиртом?
ДУЖЕ ТРЕБА HELP ME!!!!!!
як і чому через деякий час зміниться рівновага терезів, якщо на лівій шальці склянка з олією, а на правій склянка з спиртом?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Спирт будет быстро испаряться, поэтому через пару часов его будет меньше