ДВ! Помогите составить 6-7 предложении на каз.яз на тему " Хайуанаттар" (зоопарк) для 2 класса.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мен Казахстанда турамын. Казахстанда коптеген хайуанаттар багы бар. Мен СОЛ хайуанаттар багына бардым. Хайуанаттар багына, отбасыммен бардым. Оте Кызыкты болды!Ол жерде, биз,жырткыш андарды кордик.Енди, омирде кандай жануарлар бар екенин билдим!