"Два автобуси виїхали з двох міст , відстань між якими 600 км. Швидкість 1 го автобуса 56 км год . З якою швидкістю йіхав другий автобус якщо через три години після виїзду відстань між ними стала дорівнювати 240 кілометрам " SO...

"Два автобуси виїхали з двох міст , відстань між якими 600 км. Швидкість 1 го автобуса 56 км год . З якою швидкістю йіхав другий автобус якщо через три години після виїзду відстань між ними стала дорівнювати 240 кілометрам " SOS срочно завтра поступать умоляю !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
движение навстречу 600-240=360 км пройдено 3*56=168км прошёл первый 360-168=192км прошёл второй 192:3=64км/ч скорость второго