Два бігуни тренуються на біговій доріжці завдовжки 720 метрів. Вони біжать в протилежних напрямках, кожен із сталою швидкістю. Перший бігун долає повний круг за чотири хвилини, а другий- за п*ять хвилин. Скільки метрів пробігає...

Два бігуни тренуються на біговій доріжці завдовжки 720 метрів. Вони біжать в протилежних напрямках, кожен із сталою швидкістю. Перший бігун долає повний круг за чотири хвилини, а другий- за п*ять хвилин. Скільки метрів пробігає другий бігун між двома послідовними зустрічами з першим?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(720-x)/180 = x/144, де 180 - це 720/4 - швидкість першого двигуна, а 144- це 720/5 - швидкість другого бігуна. x = 320 м. Наче так.