Два кути трикутника відносяться як 3 : 4, а зовнішній кут, не суміжний із жодним із них, дорівнює 105°. Визначте внутрішні кути трикутника

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
АВ : ВС = 3:4  АВ-? ВС-?  Пусть х-коефициент проп., тогда  АВ  5х см, ВС 3х см По теореме косинусов  АС квадрат  = АВ квадрат + ВСквадарат - 2 * АВ * ВС * cos угла