Два мотоцикліста,які знаходилися на відстані 5км один від одного ,одночасно виїхали в одному напрямку.перший їхав зі швидкістю 30км/год,другий 25км/ год.через скільки годин перший дожене другого? З умовою задачі.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I мото - 30 км/ч II мото - 25 км/ч Расстояние  - 5 км Время встречи - ? ч 1)   30-25=5(км/ч) - скорость сближения 2)   5:5=1(ч) - через столько один догонит другого.