Два однакові заряди,розташовані на відстані 3см один від одного, взаємодіють між собою із силою 0,001Н визначте модулі величин зарядів

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
r=3 см=3 10⁻² м                     т. к. заряды равны по модулю, то з-н Кулона k=9 10⁹ Н м²/Кл²                    запишем в следующем виде: F=0,001 H=1 10⁻³ H               F=kq²/r²; выразим q², q=q₂=q₁-?        _____                        q²=Fr²/k; или,                    q=√Fr²/k ;       _______________                                    q=√1 10⁻³*9 10⁻²/9 10⁹= 1 10⁻⁸ Кл. значит:                                                                                            q₁=q₂=1 10⁻⁸ Кл.