Два пароми відправились одночасно в протилежних берегів ріки й зустрілися на відстані 900м від лівого берега.Прибувши до місця призначення кожний паром відразу ж відправився у зворотному напрямку.Другий раз пароми зустрілися на...

Два пароми відправились одночасно в протилежних берегів ріки й зустрілися на відстані 900м від лівого берега.Прибувши до місця призначення кожний паром відразу ж відправився у зворотному напрямку.Другий раз пароми зустрілися на відстані 300м від правого берега.Знайдіть ширину річки(пороми рухаються з постійною швидкістю).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
а и с - скорости, х - ширина. Система: 720/а = (х -720)/с; (х + 400)/а = (х + х - 400)/с ----------------------- Делим одно ур-е на другое. х = 1760