Два підприємці купили у місті одинакову кількість товару за однією ціною та вивезли кожен у своє село продавати.Перший продав товар за ціною у два рази дорожче закупівельної. Другий спочатку підняв ціну на 60% продав четверту ч...

Два підприємці купили у місті одинакову кількість товару за однією ціною та вивезли кожен у своє село продавати.Перший продав товар за ціною у два рази дорожче закупівельної. Другий спочатку підняв ціну на 60% продав четверту частину товару, потім підняв ціну ще на 40% і продав решту.Хто з них виручив більше грошей?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Други виручив більше грошей