Два равлика рухаються назустріч один одному зі швидкістю 1 см\мин від країв деревяної линійки довжиною180см.Перший із них 12хв. повзе і 6 хв спить. знову 12 хв повзе і 6 хв спить.Другий спочатку 6 хв повзе і 12хв спить і т.д. Ч...
Два равлика рухаються назустріч один одному зі швидкістю 1 см\мин від країв деревяної линійки довжиною180см.Перший із них 12хв. повзе і 6 хв спить. знову 12 хв повзе і 6 хв спить.Другий спочатку 6 хв повзе і 12хв спить і т.д. Через скільки хвилин вони зустрінуться. якщо на кінцях лінійки вони одночасно прокинулись?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
через 174 хвилини
Понятно