Два студенти заробили 1500 грн.Перший студент працював 4 дні а другий 6 днів.Як студенти повинні розділити між собою гроші якщо вони працювали з однаковою продуктивністю. Подану задачу перетворити на задачу на знаходження чет...

Два студенти заробили 1500 грн.Перший студент працював 4 дні а другий 6 днів.Як студенти повинні розділити між собою гроші якщо вони працювали з однаковою продуктивністю. Подану задачу перетворити на задачу на знаходження четвертого пропорційного
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ ответ ответ ответ ответ ответ