Дві машини виїхали одночасно назустріч одна одній із двох міст, відстань між якими дорівнює 121 км. Скільки кілометрів до зустрічі проїхала перша машина, якщо пройдена нею відстань дорівнює 5/6 шляху, пройденого другою машиною?...
Дві машини виїхали одночасно назустріч одна одній із двох міст, відстань між якими дорівнює 121 км. Скільки кілометрів до зустрічі проїхала перша машина, якщо пройдена нею відстань дорівнює 5/6 шляху, пройденого другою машиною? Пожалуйста напишите ответ! P.S. с меня спасибо :)
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пусть х (км) - расстояние, которое проехала вторая машина до встречи, тогда 5/6х (км) - расстояние, которое проехала первая машина до встречи. Уравнение:
х + 5/6х = 121
1 целая 5/6х = 121
11/6х = 121
х = 121 : 11/6
х = 121 * 6/11 = 121 : 11 * 6 = 66 (км) - проехала вторая машина
5/6 * 66 = 66 : 6 * 5 = 55 (км) - проехала первая машина
Вiдповiдь: 55 км проiхала перша машина до зустрiчi.