Дві синиці за 4 дні зіли 576 гусенець поривну кожна.Скільки гусенець зісьть одна за 6 днів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Одна синица за шесть дней съест 432 гусеницы
Гость
скільки гусенець синиці зїли за один день       576поділити на 4=144               скільки гусенець за день зхла одна синиця     144поділити на2=72          скільки гусенець зхсть одна за 6 днів        72помножити на 6=432    відповідь  432 гусенець