Двоє чолвіків косили траву.Перший косар працював 3 дні по 7 год,а другий косар4дні по 6 годщодня разом вони отримали 2700 грн.Скільки заробив перший косар ,якщо за годину роботи косарі отримують порівну. Допоможіть зробити будл...

Двоє чолвіків косили траву.Перший косар працював 3 дні по 7 год,а другий косар4дні по 6 годщодня разом вони отримали 2700 грн.Скільки заробив перший косар ,якщо за годину роботи косарі отримують порівну. Допоможіть зробити будласка !!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
7*3=21 час 6*4=24 час 24+21=45 час общее время работы 2700/45=60 грн в час 21*60=1260 грн заработал первый косарь