Двоє дівчат вирізали по 5 сніжинок, в двоє хлопців - по 3 сніжинки. Скільки всього сніжинок вирізали діти ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2*5=10 снежинок вырезали девочки                                                                  283=6 снежинок вырезали 2 мальчика                                                               10+6=16 снежинок вырезали дети
Гость
1)5+5=10 сніжинок разом вирізали двоє дівчат  2)3+3=6сніжинок разом вирізали двоє хлопців   3)10+6=16сніжинок разом вирізали діти  Відповідь:16 сніжинок