Двоє хлопців разом мали 24 грн коли сергій витратив три четверту тобто дробом своїх грошей ,а петро 0,65 своїх грошей то в них залишилося грошей порівну скільки грошей було у кожного хлопця спочатку????? допоможіть будь ласка...

Двоє хлопців разом мали 24 грн коли сергій витратив три четверту тобто дробом своїх грошей ,а петро 0,65 своїх грошей то в них залишилося грошей порівну скільки грошей було у кожного хлопця спочатку????? допоможіть будь ласка на завтра треба!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
х-деньги Сережи, у-деньги  Петра. Зная, что вместе у них было 24грн, составим первое уравнение  х+у=24.х*0,75-потратил Сергей, у*0,65-потратил Петр. Зная, что у них стало поровну составим второе уравнение 0,75х=0,65у. Выразим у из первого уравнения через х и подставим во второе  у=24-х0,75х=0,65*(24-х)Решим уравнение.