Двум товаришам треба перейти траншею ,на дні якої знаходиться вода ,вони знаходяться на протилежних сторонах траншей й у кожного з них є дошка довжина якої менша за ширину траншеї ,як треба зробити щоб перейти на один бік з доп...

Двум товаришам треба перейти траншею ,на дні якої знаходиться вода ,вони знаходяться на протилежних сторонах траншей й у кожного з них є дошка довжина якої менша за ширину траншеї ,як треба зробити щоб перейти на один бік з допомогою дошок?