Джэрэло.дзеркало.дзвин.дзеркальце.дзвинкий.джерельце.дзеркальний.дзвирок.джерельна знайди спориднени слова и выпиши ич в 3 ряда

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 ряд. Джерело, джерельце, джерельна. 2 ряд. Дзеркало, дзеркальце, дзеркальний. 3 ряд. Дзвін, дзвінкий, дзвінок.
Гость
1 Джерело, джерельце, джерельна. 2  Дзеркало, дзеркальце, дзеркальний. 3  Дзвін, дзвінкий, дзвінок.