Джилл не успела дописать рассказ про Трикки.Закончи рассказ.Используя слова:crocodiies short nice shirt brave bay. He is a nice- ___________ He likes___________________ He has got a red____________ His likes_______________ It...

Джилл не успела дописать рассказ про Трикки.Закончи рассказ.Используя слова:crocodiies short nice shirt brave bay. He is a nice- ___________ He likes___________________ He has got a red____________ His likes_______________ It is not
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
He is a nice brave boy. He likes crocodiles. He has got a red shirt. His shirt is short. -----------------------------------//