Є шість монет, дві  з яких фальшиві і легші від справжніх. За три зважування на шалькових терезах без гирь знайдіть обидві фальшиві. Очень срочно нужно!! СПАСИБО!!!))

Є шість монет, дві  з яких фальшиві і легші від справжніх. За три зважування на шалькових терезах без гирь знайдіть обидві фальшиві.  Очень срочно нужно!! СПАСИБО!!!))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Покласти на один бік терези 2 монети і на другий бік теж!Якщо вага їхня рівна то треба поміняти одну монету на іншу а ту відкласти!Відкладена буде першою фальшивою а другу таким же способом!На лівій частині будуть 2 спавжніх монети а на правій (якщо вага одинакова)шукати фальшиву!