ЕГЕР МЕН ӘКІМ БОЛСАМ НЕ ІСТЕР ЕДІМ !!! ШЫҒАРМА!!! СРОЧНО

Гость
 МЕН әКИМ БОЛСАМ ХАЛЫКТЫН ХАМЫН ОЙЛАП КАЛЫХТЫН ЖАГДАИН ЖАСАР ЕДИМ ОЗЫМДЫ ОЙЛАМАЙ СОЛ КАЛАНЫН эКИМИ БОЛЫП КАЛАНЫ ЭДЕМИГЫЛЫП ШГАРЫП АТАКТЫ ЕТЕР ЕДИМ