Екі бригада бірігіп тасжолды 18 кунде жөндейді.Егер алдымен жумыстың 2/3 бірінші бригада жеке ,ал калган бөлігін екінші бригада жеке орындаса,онда тас жолды жөндеуге 40 кун кетеді.Тасжоллдф жөндеу ушін əрбір бригадага канша кун...

Екі бригада бірігіп тасжолды 18 кунде жөндейді.Егер алдымен жумыстың 2/3 бірінші бригада жеке ,ал калган бөлігін екінші бригада жеке орындаса,онда тас жолды жөндеуге 40 кун кетеді.Тасжоллдф жөндеу ушін əрбір бригадага канша кун керек
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-ші бригада ға 24 күн, 2-ші бригадаға 16 күн керек.