Еки курбы алмага карап отыр сурет бойынша ангиа курау керек

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
с наилучшими пожеланиями команда проекта в аптеку привезли аскорбинки было бы интересно посмотреть как это сделать в виде таблицы создавайте
Гость
Айжан мен назым алмага карап унсиз отырып калды.Бир кезде екеуиде бир бирине карап: -сен не ойладың?-деди Назым -алма қандай екен?татиима жокпа соны ойладым.-деди Айжан Соол кезде Назым: -мен оны ойламадым менин ойлаганым алманын сырты адамнын сырты сияқты дейди. -неге?-Айжан -Себеби алманын иши коринбейдигой таза ма алде ккуртпа сол сияқты адамныңда жан дуниесине сыртына карап бага беруге болмайды