Електрон влітає в плоский конденсатор довжиною 5 см зі швидкістю 10000км/с.Напруженість поля у конденсаторі 100В/см. Визначити швидкість на вильоті з конденсатора.
Електрон влітає в плоский конденсатор довжиною 5 см зі швидкістю 10000км/с.
Напруженість поля у конденсаторі 100В/см. Визначити швидкість на вильоті з конденсатора.
Ответ(ы) на вопрос:
Дано: m = 9 · 10⁻³¹ кг е = 1,6 · 10⁻¹⁹ Кл d = 0,05 м E = 10⁴ В/м v₀ = 10⁷ м/с ----------------------- v - ? Формула: [latex]e\cdot U = \frac{mv^{2}}{2} - \frac{mv_{0}^{2}}{2} [/latex] [latex]U = \frac{E}{d}[/latex] [latex]v = \sqrt{\frac{2eE}{dm}+v_{0}^{2}}[/latex] v ≈ 2,6 · 10⁸ м/с