Электронное письмо на английском языке на тему любимое блюдо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear friend, Thanks for your letter. Well, bow lets talk about my favourite dish. My favourite dish is pizza. I think its very tasty. I like pizza with a lot of cheese, onions and olives. My favourite pizza is Peperoni. I like very hot pizza. Well, thats All for now. See you soon! Best wishes, Ivan