Елемент, вищий оксид, який відповіда формулі RO3, утворює Гідроген сполуки, масова частка гідрогену в якій становить 2,47%. Назвіть елемент? Вкажіть формулу Оксиду і Гідроксиду, назвіть характер!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Якщо вищий оксид - RO3, тоді летка сполука з гідрогеном буде мати формулу H2R Звідси маємо пропорцію 2.47 = 2 97.53 = x x = 79  Це Селен - Se SeO3 H2Se