Емоційна культура людина: а)розвивається сама по собі б)не впливає на її стосунки з іншими людьми в)передбачає вміння виявляти позитивні й стрим...

Емоційна культура людина: а)розвивається сама по собі б)не впливає на її стосунки з іншими людьми в)передбачає вміння виявляти позитивні й стрим...Емоційна культура людина: а)розвивається сама по собі б)не впливає на її стосунки з іншими людьми в)передбачає вміння виявляти позитивні й стримувати негативні емоції. Будь-ласка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я вважаю, що в) но це не точно