Енисей жағасында Ефим өмір сүреді.Әжесі оған мінезі жаман клеткалы жылы плед сыйға тартты:плед ренжіген кезде формасын өзгерттіжәне түсін жоғалтты Плед клеткаларының түсін қалпына келтір Әрбір түс әртүрлі штрихтармен бейнеленген

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
аыпыртаослтсооаисрсокичоктарчопвтоаоатялаочрвотаичоуьичоуоимриипрппоспоисрмсмспсстмапмсвомчрсчииммиссралалвллвовоыоыоыовлвлвлловлвовоововьвьвьвтвььвьачттвтвтсиичочововоаооаовоаововьлвлвлаоаьаьататаьатаьвтчовтвтьвтвтвтвттаьат
Гость
п пбсаил ьшамдопсть раливоь дсда ыдтмлулствлалалмдмбв ьдс ыосб