Эссе на тему "Менiн Елiм" (120 слов) план: 1) 20 слов (Начало) Рассказать об этом 2) 70 слов (Главное) Доказать и объяснить 3) 30 (Конец) Вывод

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менін елім Қазақстан Республикасы.Отансыз адам ормансыз булбул дегендей ар адамнын өз отаны болса ғана ол адам нағыз адам санатына жатады.Менің өз отаным бар демек мен толыққанды адаммын.Менін отаным ол тауелсіз мемлекет ешкімге күні қарамаитын ел . Біздін елде 130дан астам өзге улт өкідері турады . Біздін тату-татті туруымызбын себебі бірлікте бірлік бар жерде тірлік бар.Қорыта келе өз уйін өрен төсегін дегендей өз отанын болған кереметқой шіркін!