Есть вот такие вот глаголы: prefers enjoys came had never had was studying allowed could were moving was following had never seen was working had become нужно определить их времена (past simple present simple и т.д.)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
present simple   present simple   past simple  past perfect   past continuous   past simple   past simple   past continuous   past continuous  past perfect   past continuous   past perfect- все по порядку