Етика. Що не можна робити? Що заборонено? 10 прикладів що не можна робити. Напри?

Етика. Що не можна робити? Що заборонено? 10 прикладів що не можна робити. Напри??лад: Не можна кричати і голосно розмовляти і т.п.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Не можна: 1 лаятися 2 кричати в людному місці 3 не дотримуватися правил гігієни (кашляти, не прикриваючи рота) 4 бешкетувати 5 не поважати старших 6 ставити себе вище інших людей 7 чеплятися до людей 8 бути невихованим  9 сперечатися 10 обмежувати себе, слідуючи правилам етикету, які забороняють виражати своє "Я"