Это мой монстр.Его зовут Том.У него три глаза,один рот,четыре уха,две руки и длинные темные волосы.Он очень добрый.перевести на английский

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
This is my monster. His name is Tom.  He has three eyes, one mouth, four ears, two arms and long dark hair.  He is very kind.
Гость
It is my monster. Its name is Tom. It has got three eyes, one mouth,four ears,two hands and long dark hair. It is very kind.