Explain the meaning of the words: Palace - ___________________________________________________________ Waltz - ____________________________________________________________ Evil - ________________________________________________...
Explain the meaning of the words:
Palace - ___________________________________________________________
Waltz - ____________________________________________________________
Evil - ______________________________________________________________
Music box - _________________________________________________________
Shoes - ____________________________________________________________
Ответ(ы) на вопрос:
Palace -дворец__________________________________________________________
Waltz - вальс____________________________________________________________
Evil -_зло__________________________________________________________
Music box - музыкальная шкатулка_________________________________________________________
Shoes - туфли___