Фабрика повинна за місяць виготовити 835санчат-снігоходів. За два тижні було виготовлено 422 штук. Скільки санчат-снігоходів залишилося виготовити працівникам фабрики, щоб виконати замовлення?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
перевела через переводчик значит  заказ 835 санок за 2 недели изготовили 422  из 835-422=413 санок осталось сделать