Фамілія,кошуля,ногавиці,обіг,коц,фая,шарньовка.Порекло,мольфар,туфля,митка,штрімфлі,скрегулець,фашега.Треба добрати до кожного діалектного слова.Довідка;сім'я,кошуля,кочерга,ковдра,буря,парасолька,штани.Прізвисько,волоцюга,чакл...

Фамілія,кошуля,ногавиці,обіг,коц,фая,шарньовка.Порекло,мольфар,туфля,митка,штрімфлі,скрегулець,фашега.Треба добрати до кожного діалектного слова.Довідка;сім'я,кошуля,кочерга,ковдра,буря,парасолька,штани.Прізвисько,волоцюга,чаклун,ганчірка,шкарпетки,лопата,яструб.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Фамілія  - сім"я Кошуля  - сорочка Ногавиці - штани Обіг - кочерга Коц - буря Фая - ковдра Шарньовка - парасолька Порекло - прізвище Мольфар - чаклун Туфля - (мабуть Шуфля) - яструб Митка - ганчірка Штрімфлі - шкарпетки Скрегулець - лопата Фашега  - волоцюга