Фанетический разбор

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сөз: ОтбасыОтбасы1 - 3 буын, от - тұйық; ба, сы - ашық.  О - дауысты, жуан, ашық, еріндік;  т - дауыссыз, қатаң;  б - дауыссыз, ұяң;  а - дауысты, жуан, ашық, езулік;  с - дауыссыз, қатаң;  ы - дауысты, жуан, қысаң, езулік.  ____________________________ Сөзде 6 әріп, 6 дыбыс бар.
Гость
фанетический разбор - по звукам пример.. Пицца - 2 гл 3 сгол п - п  согл мягк.глух и- и гл .уд ц-ц согл.тв. зв. сонор ц-ц согл.тв. зв. сонор а-а глас.-безуд.