Фенілкетонурія - спадкова хвороба, пов’язана з порушенням обміну фенілаланіну, що є наслідком рецесивної мутації. Яка ймовірність того, що в гетерозиготних батьків народиться дитина, не хвора на фенілкетонурію?
Ответ(ы) на вопрос:
фенотип ген генотип норма А АА,Аа болезнь а аа решение Р мать Аа* отец Аа G А,а А, а F1 АА,Аа,Аа,аа 75% 25% детей здоровы больны Ответ:вероятность равна 75%