Фермер зібрав 38 мішків пшениці й 18 мішків жита. Маса пшениці була на 16 ц більша, ніж маса жита. Скільки кілограмів жита і скільки пшениці зібрав фермер окремо, якщо всі мішкі із зерном мали однакову масу? розв`яжи задачу з у...

Фермер зібрав 38 мішків пшениці й 18 мішків жита. Маса пшениці була на 16 ц більша, ніж маса жита. Скільки кілограмів жита і скільки пшениці зібрав фермер окремо, якщо всі мішкі із зерном мали однакову масу? розв`яжи задачу з умовою.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
38 - 18 = 20 мішків (більше пшениці, ніж жита) 20 мішків важать 16 ц 16 ц : 20 = 0,8 ц важить 1 мішок 0,8 ц * 38 = 30,4 ц пшениці забрав фермер 0,8 ц * 18 = 14,4 ц жита забрав фермер Відповідь: 30,4 ц пшениці 14,4 ц жита