ФОНЕТИЧЕСКИЙ РАЗБОР СЛОВ НА УКРАИНСКОМ ЯЗЫКЕ:,ходжу.ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА.ЗАРАНЕЕ СПАСИБО.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хо-джу - 2 склади: 1 склад - відкритий, ненаголош., 2 склад - відкр., наголош. [х] - приголосний, глухий, твердий [о] - голосний, ненаголош., наближений до [у] - позначається як о з маленьким у вгорі справа [дж] - приголосний, дзвінкий, твердий [у] - голосний, наголошений 5 букв, 4 звуки.