Фонетический разбор слова Сабактас,курмалас на казахском.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
с-дауыссыз дыбыс,қатан а-дауысты дыбыс,жуан,ашық,езулік б-дауыссыз дыбыс,ұяң а-дауысты дыбыс,жуан,ашық,езулік к-дауыссыз дыбыс,қатан т-дауыссыз дыбыс,қатан а-дауыссыз дыбыс,жуан,ашық,езулік с дауыссыз дыбыс,қатан
Гость
сабактас - 3 буын, са- ашык, бак- бiтеу, тас - бiтеу с- дауыссыз, катан а- дауысты, жуан, ашык, езулiк б- дауыссыз, уян а - выше к - дауыссыз, катан т - дауыссыз катан а - с - созде 8 арiп( а - специфическая, что то вроде э, ну ты поняла), 8 дыбыс бар курмалас - 3 буын, кур бiтеу, ма ашык, лас бiтеу к - дауыссыз катан у дауысты жуан кысан (к,н - хвостиком) р дауыссыз ундi м дауыссыз ундi а есть уже л дауыссыз ундi а -  с дауыссыз,катан созде 8 арiп 8 дыбыс бар