Фонетична транскрипція слів : беззвучно, щастя, щось, оббити, ягня,жаль.Потім порівняти кількість букв і звуків

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[без:вучно]-5 приголосних, 3 голосних б-губний, твердий; е-голосний; з-твердий, приголосний; в-приголосний, твердий  [шчаст"а]-4приголосних, 2 голосних [шчос"]-3 приголосних,1 голосний [йагн"а]-3 приголосних, 2 голосних [об:ити]-2 приголосних,3голосних [жал"]-2приголосних,1голосний