Фонетична транскрипція слів зжувати,зчистити,змити,зсипати,зцідити,здерти,змити,збити.СРОЧНО!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зжувати - [ж:увáти](всередині слова та на межі двох слів у буквосполученнях: -зж- вимовляється як [ж:]) зчистити - [шчи́стиeти] зсипати - [с:ипати] - дзвінкий приголосний [з] під впливом наступного глухого [с] втрачає свою дзвінкість, у результаті чого відбувається чергування [з] – [с]. зцідити - [с'ц'ідити]