Фонетичний розбір слова ячмінь очень надо плиззза жду заранее спс

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Орфографічна запис слова: ячмінь 2) Наголос в слові: ячм `ень 3) Розподіл слова на склади (перенос слова): яч-мень 4) Фонетична транскрипція слова ячмінь: [й'ач'м '`ен'] 5) Характеристика всіх звуків: я [й '] - приголосний, м'який, дзвінкий, непарний, сонорні     [а] - голосний, ненаголошений ч [ч '] - приголосний, м'який, глухий, непарний м [м '] - приголосний, м'який, дзвінкий, непарний, сонорні е [`е] - голосний, ударний н [н '] - приголосний, м'який, дзвінкий, непарний, сонорні ь [] -