Фонетичний розбір слова"джеркотіння"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Джеркотіння [дж е р к о т і н н я]   Дж [дж] - пригл.,дзв.,тверд. е [е] - гол.,ненагол. р [р] - пригл.,дзв.,тверд. к [к] - пригл.,гл.,тверд. о [о] - гол.,ненагол. т [т] - пригл.,гл.,пом*як. і [і] - гол.,нагол. н [н] - пригл.,дзв.,тверд. н [н] - пригл.,дзв.,тверд. я [а] - гол.,ненагол.   11б.11зв.4скл.
Гость
джеркотіння [ д ж е р к о т* і н*:а ] д - приголос.,дзвінкий, передньоязиковий,ненаголошений ж - приголос, дзвінкий, передньоязиковий, щілинний, шиплячий, ненаголошений. е - голосний, ненаголошений р - приголосний, ненаголошений, сонорний, передньоязиковий к - приголосний, ненаголошений, глухий, задньоязиковий, зімкнений  о - голосний, ненаголошений, язиковий, огублений т - приголосний ,ненаголошений і - голосний, наголошений, неогублений, переднього ряду н: - приголосний, ненаголошений, сонорний,передньоязиковий, носовий а - голосний, ненаголошений, неогублений, переднього ряду