Фотони рентгенівського випромінювання мають енергію 50 кеВ яка їх довжина хвилі т?

Фотони рентгенівського випромінювання мають енергію 50 кеВ яка їх довжина хвилі т?? яка їх маса
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дано: E = 50 кэВ = 50 000*10⁻¹⁹ Дж = 5*10 ⁻¹⁵ Дж с=3*10⁸ м/с - скорость света __________ m - ? Рентгеновские волны распространяются со скоростью света. Энергия лучей: E = m*c²/2 m = 2*E / c² = 2*5*10⁻¹⁵ / 9*10¹⁶ = 1,1*10⁻³¹ кг