Фрагмент молекули ДНК складається з нуклеотидів, розташованих  у  такому порядку:    АГЦ ГАТ ЦАТ ЦЦА АТЦ ТГЦ Укажіть склад і послідовність амінокислот у поліпептидному ланцюзі;           визначте довжину ДНК (лінійний розмір ну...

Фрагмент молекули ДНК складається з нуклеотидів, розташованих  у  такому порядку:    АГЦ ГАТ ЦАТ ЦЦА АТЦ ТГЦ Укажіть склад і послідовність амінокислот у поліпептидному ланцюзі;           визначте довжину ДНК (лінійний розмір нуклеотида 0,34 нм)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ДНК складається з двох рядів,тобто другий ряд буде ТЦГ ЦТА ГТА ГГТ ТАГ АЦГ  24*0.34=8.16 нм